AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Mevlana’nın türbesine gitmek görmek ziyaret etmek ne anlama gelir?

Rüyada Mevlana’nın türbesine gitmek görmek ziyaret etmek ne anlama gelir?

Rüyada Mevlana’nın türbesine gitmek ve görmek, gelirinizin artacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine işarettir.

Mevlana’nın türbesini ziyaret etmek, korkularınızdan ve yersiz kuruntularınızdan kurtulacağınıza delalet eder ve aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Mevlana gören kişi, kendisini üzen ve mutsuz eden her türlü olumsuzluklardan, kaza ve belalardan kurtulacağı anlamına gelir.

Bir takım çaresizliklerin artık son bulacağına ve başkalarının derdine derman ve çözüm olunacağına işaret eder.

Mevlana görmek son derece olumlu olayların gerçekleşeceğine, yaşamınızın güzel olacağına, şansınızın yaver gideceğine ve kısmetinizin açılacağına delalet eder.

Rüya sahibinin dualarının kabul olacağı ve tövbe ederek günahlarının affedileceği manasına gelmektedir. Sıkıntılar bitecek ve başarı ile mutluluğu bir arada yaşayacaksınız.

Önünüzdeki engeller kalkacak, hayatınız şen şakrak ve sakin olacaktır. Rüyayı gören kişi bolluk, bereket ve huzur ile yaşamını sürdüreceği anlamına gelir.

Rüyada Mevlana Resmi Görmek

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibi geçim derdinden kurtularak bolluğa ulaşır. Mutlu, huzurlu ve neşeli günlere yorumlanır.

Mevlana resmi görmek, borçlardan kurtulacağınıza hayatınızın çok daha güzel ve bolluk içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada Mevlana Şekeri Görmek

Kısmet olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kısmeti açılacak ve önüne çıkan fırsatları çok iyi değerlendirerek, rahatlığa kavuşacağına delalet etmektedir.

Kötü günlerin atlatılması ve başarının kapısının aralanmasına rivayet eder. Elde edilen başarının insana huzur ve rahat bir nefes aldıracağına işaret eder.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

1 Yorum

  1. rüyamda mevlana türbesine gidiyorum orada çalışan arkadaşımı görüyorum beraber çalışıyoruz sonra ben türbede demir parmaklıklarda yabancı kagıt para görüyorum arkadaşın bana paraları almamıo paralardan maaş aldıgını söylüyor.tam o sırada japon turistler geliyor arakadaşınm türbenin kapandıgını çıkmaları gerektigini anlataıyor ben de yan tarafta türbenin çeşmesi akıyordu boşu boşuna çeşmeyi kapatmaya giderken uyandım yorumlarsanız senvinirim saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir