AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Mezar Görmek İslami Yorum ve Tabiri

Rüyada Mezar Görmek İslami Yorum ve Tabiri

Rüyada mezar görmek , rüyayı gören kişinin iç dünyasına karşılık bir mesaj verilir. Kişi gerçek yaşantısında yapmış olduğu yanlışlar ve günahlar nedeni ile vicdan içerisinde olduğuna işaret eder.

Bu rüya aslında kişiye kısa mesaj veriyor. Yani insanın elinden geleni yapması gerektiğine ve ahiret için şimdiden hazırlık yapmasına delalet eder.

Rüyada Kendi Mezarını Görmek

Rüyada kendi mezarınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan düşmanlarınızın sizi takip ettiğine ve size zarar vermek için her şeyi yapacaklarına yorulur.

Bunun için rüyayı gören kişi çevresindeki düşmanlarına karşı çok dikkatli olmalıdır. Bu rüya genel olarak kişiyi uyarır.

Rüyada anne ya da baba mezarı görmek , rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına , önemli olan değerlerin kaybedileceğine yorulur.

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek , rüya sahibinin gerçek yaşantısında bazı alışkanlıklarından vazgeçeceğine ya da bir davranışına son vereceğine işaret eder.

Hem mezarlıkta olduğunu hem de o mezarlık içerisinde dolaştığınızı gördüyseniz , duygusal anlamda çok karışık olduğunuza ya da ölüm korkusu yaşadığınıza işaret eder.

Mezarlıktan geçtiğinizi gördüyseniz eğer , malınız ve mülkünüz olduğundan dolayı yakın çevrenize karşı çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Bir davete ya da düğüne giderken mezarlıktan geçtiğinizi gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde yakınınızın kaza haberini alabilirsiniz veya yakınınızı kaybedebilirsiniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir