AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada mezarlık görmek ve mezarlığı dolaşmak Nedir?

Rüyada mezarlık görmek ve mezarlığı dolaşmak Nedir?

Rüyada mezar görmek , rüyayı gören kişinin günahlarının af olacağına , vermiş olduğunuz emeklerinizin karşılığını alacağınıza , uzun ömürlü olacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada ölüyü mezarlıktan kaçarken gördüyseniz o zamanda da yine uzun ömürlü olacağınıza yorulur.

Rüyada ölüyü mezarlığın başında ağlarken gördüyseniz hiç iyi olmayan ve kötü bir haber alıp moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada ölünün mezar başında güldüğünü gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız güzel ve hayırlı bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza,

sevmiş olduğunuz kişinin ölümcül olan hastalığından kurtulacağına işaret eder.

Eğer mezar eski ve etrafında kimseler yoksa o zaman gerçek yaşam da sevgiliniz varsa onunla ayrılacağınıza veya terk edileceğinize delalet eder.

Rüyada Mezarlar Arasında Dolaşmak

Rüyada mezarlar arasında dolaşmak , inançsız olan , kendisine bile faydası olmayan insanlarla oturup kalkacağınıza ve bu kişilerle vakitler geçireceğinize işaret eder.

Yani faydasız amellerde bulunacağınıza ya da boş işlerle uğraşacağınıza yorulur. Bunların yanı sıra ilim öğreneceğinize , ömrünüz boyunca sürekli olarak çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezar taşı gördüyseniz , bu rüyayı gören kişi bekar ise o zaman yakın zaman içerisinde tanışacağı birisi ile dünya evine gireceğine ve bu kişi ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir