AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Misafir Görmek Ve Misafirliğe Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Misafir Görmek Ve Misafirliğe Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada misafir görmek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Evde bulunan hem bereketi hem de bolluğu gösterir. Rüyayı gören kişinin , sevinçli olaylar yaşayacağına ve bir yerlerden güzel sözler duyacağına işaret eder.

Eğer rüyayı gören kişi bir bayan ise o zaman erkek evladı olacağına yorulur. İstenmediği bir yere misafir olarak gittiği gören kişi ise , hiç sevmediği kişiler tarafından sıkıntıya gireceğine ve moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Kendi evine misafir geldiğini ve gelen kişilere ikram yaptığını gören rüya sahibi çok güzel şeyler ile karşılaşır.

Düşmanının evine misafir olarak gittiğinizi gördüyseniz eğer , rüyanızda görmüş olduğunuz kişi ile gerçek hayatta sıkıntı yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Misafirliğe Gitme

Rüyada hiç sevmediğiniz bir kişinin evine misafir olarak gittiğinizi gördüyseniz , kısa süre içinde tatsız olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Yemek İçin Misafir Çağırma

Rüyada yemek için başka yerden misafir çağırdığını görmek , rüya sahibinin aile büyüklerinden yardım alacağına , sıkıntılı günlerinden kurtulup refaha ereceğine , onu kıskanan kişileri yeneceğine ve zor dönemin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada İftara Misafir Almak

Rüyada iftara misafir almak , kişinin yapmış olduğu duaların kabul olacağına , çalışırsa işlerinin düzeleceğine , hem bereketli hem de bol bir döneme adım atacağına , zorluklardan kurtulacağına , babasından ve annesinden hayır duaları alacağına işaret eder.

İftara gelen kişi eğer çorba içiyorsa , çok iyi bir insan olacağınıza , başarılı bir kariyere imza atacağınıza , sizi kıskanan insanlardan uzaklaşacağınıza ve tatile çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanının Misafir Gelmesi

Rüyada cumhurbaşkanının size misafir olarak geldiğini gördüyseniz , kazancınızın artacağına , iş hayatınızda çok iyi bir yerlere geleceğinize yorulur.

Fakat misafir olarak gelen Cumhurbaşkanı’na eğer çay sunduysanız , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , güzel bir eve sahip olacağınıza ve kaçırmış olduğunuz şansları tekrardan yakalayacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir