AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nas Felak Suresi Okumak İslami Tabiri ve Yorumu

Rüyada Nas Felak Suresi Okumak İslami Tabiri ve Yorumu

Rüyada nas ve felak suresini okuduğunu görmek , rüya sahibini günlük yaşantısında karşılaşacağı zorluklardan kurtulacağına , kendisine düşmanlık besleyen kişilerin zararlarından etkilenmeyeceğine , onların üstesinden geleceğine delalet eder.

Biliyorsunuz ki Nas ile Felak suresi Kuran-ı Kerim’in en önemli 2 suresidir ve rivayetlere bu iki sureyi okumak , rüya sahibinin istediği her şeyin olacağına rivayet edilir.

Rüyada nas suresinin bir kısmını okuduğunu gören kişi , istediklerinin gerçekleşmesinin yanı sıra şeytanın şerrinden de kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyada nas suresi okumak , kişinin düşmanlarına karşı galip geleceğine ve hiçbir şekilde onlardan zarar görmeyerek bu işin içerisinden çıkacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra hem kötülüklerin kişiye hiçbir şekilde zarar vermeyeceğine hem de dünya hayatından korunmasına delalet eder.

Kişi normal hayatında iş konusunda hem mutlu olmak hem de kazanç elde etmek için etmiş olduğu tüm duaların kabul olacağına işarettir.

Rüyada Korkup Felak Nas Okumak

Rüyada korkup hem Felak hem de Nas suresini okumak , aydınlık günlerin geleceğine ve karanlık günlerin de artık son bulacağına işaret eder.

Bunun haricinde bereketli bir kazanca sahip olacaksınız ve artık şanslı döneme adım atacaksınız.

Rüya sahibinin günlük yaşantısında olumsuz olan her şeyin teker teker olumlu olacağına ve bereketli bir döneme gireceğine , düşmanlarından kurtulacağına delalet eder.

Felak ile Nas suresini rüyada okumak , bu zamana kadar gelmiş geçmiş tüm dualarınızın Allah katında kabul edileceği rivayet edilir.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir