AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nişanlandığını Görmek Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nişanlandığını Görmek Elbise Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nişanlandığını görmek , hem iyi hem de kötü olan şeylere yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi tanıdığı bir insan ile nişanlandığını gördüyse bu rüya hayra yorumlanamaz.

Yani kişi kısa zaman içerisinde hem üzüntü hem de sıkıntı yaşayabilir. Eğer tanımadığı bir kişi ile nişanlandığını gördüyse , kötü bir durum veya tehlike ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer güzel ve mutlu bir haberle karşılaşacaksınız demektir.

Bunun yanı sıra rüya sahibinin huzur içerisinde olacağına işaret eder. Bekar olan bir kişinin rüyasında nişanlandığını görmesi , karşısına çıkacak olan yeni bir kısmete yorumlanırken , evli olan biri görse onun zor bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada Nişana Gitmek

Rüyada bir insanın nişan düğününe gittiğinizi gördüyseniz , hem hayırlı hem de mutlu işlere delalet eder.

Eğer kendi nişan düğününüzü gittiğinizi gördüyseniz , beklemiş olduğunuz fırsatı en sonunda yakalayacaksınız demektir.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek

Rüyada nişan elbisesini giymek , bekar olan insanlar sevmiş olduğu kişiye kavuşacağına ve onunla beraber evleneceğine yorumlanır.

Eğer pembe renkte bir nişan elbisesi gördüyseniz nişan yapmaya ya da evlilik kararına yorulur. Siyah renkte elbise giymek , hem zengin hem de büyük bir aileye gelin gitmeye işaret eder.

Fakat eskimiş ya da çirkin bir nişan elbisesi gördüyseniz , ikinci bir evlilik yapacağınıza veya hemen bir kişi bulup onunla evlenip boşanmış olan kişilerle bir yuva kurmaya yorumlanır.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir