AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada ölmüş babasını görmek ne demektir? Neye çıkar?

Rüyada ölmüş babasını görmek ne demektir? Neye çıkar?

Rüyada ölmüş babasını görmek , kişi babasından ve kendisinden almış olduğu davranışlara ve özelliklere çok iyi bir şekilde sahip çıkacağına , eğer gerçekte babanız vefat ettiyse o zaman onun ruhunun sevinmesi için babanız adına hayır yemeği vereceğinize veya babanız adına sadaka vereceğinize delalet eder.

Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görmek

Rüyada ölmüş olan babayı diri olarak görmek , iş hayatınızda her zaman yapmak istediğiniz ve hayalini kurmuş olduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza,

büyük işlere girip yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , her zaman emeklerinizin karşılığını alacağınıza,

her konuda başarılı olduğunuzdan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Ölmüş Anneyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş anneyi diri olarak görmek , iş hayatınızda hem maddi hem de manevi olarak bazı sorunlar yaşayacağınıza,

fakat kısa süre içerisinde durumunuzun düzeleceğine , ortağınız varsa onunla bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve bu yüzden orta yolu bularak sorunlarınızı çözeceğinize yorulur.

Rüyada Ölmüş Eşinin Yaşadığını Görmek

Rüyada ölmüş eşinin yaşadığını görmek , iş hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları çözmek için ortaya koyduğunuz planların boşa çıkacağına,

büyük çabalar göstermenize rağmen yinede sorunlar yaşayacağınıza , parasal sorunlardan dolayı geçim sıkıntısı yaşayacağınıza alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir