AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ölmüş Birini Namaz Kılarken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmüş Birini Namaz Kılarken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birini namaz kılarken görmek , Yüce Allah’ın farzlarını yerine getireceğinize , gerçek yaşamda birisinden almış olduğunuz malı ya da birisinden aldığınız borcu kendisine ödeyeceğinize , her zaman hem yaramaz hem de sakıncalı olan işlerden sakınacağınıza işaret eder.

Eğer ölünün güler yüzle dirildiğini gördüyseniz o zaman alacağınız bir haberden dolayı çok sevinçli olacağınıza ve mutlu zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Bunun haricinde elinizden geldiğince ibadet yapacağınıza , yapmış olduğunuz bu sevaplardan dolayı ahiret hayatında çok ferahlayacağınıza yorulur.

Rüyada birisini namaz kılarken gördüyseniz o zaman dünyada istemiş ve arzu etmiş olduğunuz şeylerin yavaş yavaş gerçekleşeceğine,

manevi olarak güzel bir yere geleceğinize , tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Eğer namaz kılan kişiyi gerçekte tanıyorsanız o zaman elinize geçecek olan büyük fırsatları değerlendirip hem maddi hem de manevi olarak güç kazanacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , dini konularda çok dikkatli olmanız gerektiğinize ve özellikle namazlarınızdan yapmış olduğunuz hataları ve eksikleri düzeltmeniz gerektiğinize yorulur.

Rüyada Birinin Namazının Bozulduğunu Görmek

Rüyada birisinin namazının bozulduğunu gördüyseniz , doğru yoldan sapacağınıza ya da büyük bir günah işleyeceğinize işaret eder.

Bunun haricinde dini görevlerinizi yerine getiremeyeceğinize , bazı yanlışlardan dolayı sıkıntı içerisine gireceğinize delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir