AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada ölüm haberi almak birinin öldüğünü duymak ne anlama gelir?

Rüyada ölüm haberi almak birinin öldüğünü duymak ne anlama gelir?

Rüyada ölüm haberi almak , genel olarak hem uğursuzluk hem de şansızlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde tatsız olaylarla karşılaşacağına,

mutsuzluklar yaşayacağına, açık olan kısmetinin kapanacağına , hem korku hem de endişe içerisinde olacağına , zor ve kötü günler geçirip moralinin çok bozuk olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra çekmiş olduğu sıkıntılarının daha çok artacağına , sorunlarının katlanarak büyüyeceğine , umutsuzluğa düşeceğine , güzel günlere ve mutlu yarınlara elveda diyeceğine alamet eder.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada ölmüş birinin öldüğünü duymak , gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza , hem sıkıntılardan hem sorunlardan hem de borçlardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza,

ümit bağlamış olduğunuz ve her zaman peşinden koştuğunuz bir işin size hayır getireceğine ve hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamayacağınıza delalet eder.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Rüyada babanın ölüm haberini almak , gerçekleştirmek için hayal etmiş olduğunuz şeylerin bir anda uçup gideceğine,

iş hayatınızda sıkıntılar yaşayacağınıza , ailenizle her zaman tartışma içerisinde olup moralinizin bozuk olacağına yorulur.

Bunun haricinde başınızdan geçen olaylardan dolayı eskisi gibi bir insan olamayacağınıza , edep ve haya gibi düşünceleri boş vereceğinize işaret eder.  Yani bu rüya kişi için pek hayırlı değildir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir