AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada orucunu Unutarak Yada Bilerek bozduğunu görmek Ne Demek?

Rüyada orucunu Unutarak Yada Bilerek bozduğunu görmek Ne Demek?

Rüyada orucunu bozduğunu görmek , genel olarak farklı şekillerde yorumlanır.

Eğer bilerek ve isteyerek orucunuzu bozduğunuzu gördüyseniz , Allah katında dualarınızın kabul olmayacağına , günahkar birisi olacağınıza işaret eder.

Fakat yanlışıkla bozduğunuzu gördüyseniz o zaman size hayır getirecek olan olaylarla karşılaşacağınıza , hayırlı haberler alacağınıza ve dilemiş olduğunuz her şeyin Allah katında kabul olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre kişinin hak yolundan uzaklaşacağına , kötü bir işe gireceğine , günahlar işleyeceğine ve bundan dolayı günahkar birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Unutarak Oruç Bozmak

Rüyada unutarak oruç bozmak , genel olarak hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilir. Helal yoldan kazanç elde edeceğinize , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , elinize birden fazla fırsatların geçeceğine ve bundan nasipleneceğinize yorulur.

Rüyada Bilerek Oruç Bozmak

Rüyada bilerek oruç bozmak , sonradan çok pişman olacağınız , Allaha kendinizi af ettirmek için el açacağınız ve yakaracağınız bir şey yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tuttuğunuzu gördüyseniz , dininize çok bağlı olacağınıza , namuslu bir şekilde helal yoldan ekmek parası kazanacağınıza,

hayırlı kısmetlerle karşılaşacağınıza , kazancınızın sadakasını her zaman vereceğinize , yapmış olduğunuz hayırlı işlerden dolayı Allah katında çok sevileceğinize ve iyi kullardan olacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir