AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Palmiye Ağacı Diktiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Palmiye Ağacı Diktiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada palmiye ağacı dikmek , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardımcı olacağınıza , imkanlarınızı her zaman sonuna kadar kullanıp hayırlı işler yapacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra çok iyi birisi olup toplum tarafından sevilip sayılacağınıza , adınızdan söz ettireceğinize , ailenizden kalacak olan büyük bir mirasa işaret eder.

Rüyada Palmiye Ağacı Görmek

Rüyada palmiye ağacı görmek , rüya sahibinin çok huzurlu bir hayatının olduğuna , ailesi ile beraber çok güzel zamanlar geçirdiğine ,

hem mutlu hem de sağlıklı olmaya işaret eder. Bunların yanı sıra işlerinizin her zaman yolunda gideceğine ,

sağlıklı olup hastalanmamaya , mutlu bir birliktelik yaşamaya ve evliyseniz o zaman hayırlı evlatlarınızın olacağına delalet eder.

Rüyada Palmiye Ağacı Yaprağı Görmek

Rüyada palmiye ağacı yaprağı görmek , iş yaşantınızda geçirmiş olduğunuz zor zamanlardan sonra kavuşacağınıza berekete ,

bazı maddi kayıplar yaşamaya ve büyük borçlara girmeye de yorulur.

Bunun yanı sıra , hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan maddi destek ile kendinizi tekrardan toparlayacağınıza ve işlerinizi yoluna koyacağınıza delalet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , oturmuş olduğunuz yerden taşınacağınıza , başka bir yere gidip o yerde hayatınızı sıfırdan başlayacağınıza alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir