AnaSayfa / Pratik Bilgiler / Rüyada parlak ve lekeli abanoz görmek neye işarettir?

Rüyada parlak ve lekeli abanoz görmek neye işarettir?

Rüyada abanoz görmek , rüya sahibinin çok kısa süre içerisinde uzak ülkelere seyahat edeceğine işaret eder.

Eğer rüyada abanoz ağacından yapılmış olan bir alet veya ev eşyası gördüyseniz , sert huylu ve çok aksi bir kişi ile evleneceğinize yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada abanoz ağacından yapılmış bir eşya görmek , kişinin hiç istemediği şeyler ile karşı karşıya geleceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra aksi ve sert huylu olan bir eş ile evleneceğinize , inatçı olan misafirler ile karşılaşacağınıza ve misafirlerden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada eski abanoz görmek

Rüyada eski abanoz görmek , gerçek yaşamda sevgiliniz carsa onunla ayrılacağınıza ve evliyseniz kısa süre içerisinde boşanacağınıza yorulur.

Rüyada lekeli abanoz görmek

Rüyada lekeli abanoz görmek , hem iş hem de aşk hayatınızda başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada parlak abanoz görmek

Rüyada parlak abanoz gören kişi , gerçek yaşamında işini yenileyecek veya işi konusunda yeni bir bakış açısı geliştirecek. Bazı rüya yorumcularına göre kişinin başka bir işte çalışacağınıza yorarlar.

Rüyada sedef kakmak abanoz görmek

Rüyada sedef kakmak abanoz görmek , rüya sahibinin helal kazancı , makam ve mevki sahibi olduğundan dolayı geçimini çok rahat bir şekilde geçireceğine işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Polar Nasıl Yıkanır

Polar kumaş dayanıklılığı ve sıcak tutması nedeni ile günümüzde birçok kişi kış aylarında polarları tercih …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir