AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Patron Görmek Sohbet etmek ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Patron Görmek Sohbet etmek ve Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada patron görmek , genel olarak ticaret , meslek veya iş hayatıyla ilgilidir. Rüya sahibi iş hayatında daha fazla kazanmak ve işinde yükselmek için çok çalışır , fedakarlık yapmaktan çekinmez ve şikayet etmez.

Bunun yanı sıra kişinin gelecek zamanda kazancının artacağına , rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Patronu ve Hanımını Görmek

Rüyada hem patronunu hem de hanımını görmek , ekonomik olarak bir kişiden büyük bir yardım almaya veya iş ortaklığı peşinde koşmaya delalet eder.

Rüyada Patron İle Sohbet Etmek

Rüyada patron ile sohbet etmek , rüya sahibinin elinde bulunan para ile ilgili bir hesap kitap yapıyor demektir. Bunun yanı sıra elinde bulunan imkanların muhasebesini tuttuğu anlamına da gelir.

Rüyada Patron İle Tartışmak

Rüyada patron ile tartışmak , iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin kazancının artacağına , işleri ile çok meşgul olacağına , eline yüksek miktarda para geçeceğine , sıkıntılarından ise kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Patronun İşten Kovması

Patronun işten kovmasını görmek , kişi için hayırlı bir rüya olarak bilinir.

Böyle bir rüya gördüyseniz kısa süre içerisinde işlerinizin çoğalacağına , işlerinizdeki bereketin artacağına ve kazancınızın yükseleceğine işarettir.

Rüyada Kendi İşinin Patronu Olmak

Rüyada kendi işinin patronu olarak görmek iyiye yorumlanmaz. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer sıkıntılı günlere gireceğinize , işsiz kalacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir