AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Peynirli, kıymalı, ıspanaklı Börek Yediğini Görmek

Rüyada Peynirli, kıymalı, ıspanaklı Börek Yediğini Görmek

Rüyada börek yemek, kişinin çalışarak kendi alın teri ile kazanmış olduğu kazanca işaret eder. Kişi kazanmış olduğu para ile hak yolunda daha emin adımlar atar.

Böyle bir rüya ile kişinin çok fazla hayırlı işlerde bulunacağına , çevresinde bulunan insanlara faydalı olacağına da yorumlanır. Kişinin çevresi , ailesi ve arkadaşları tarafından sevileceğine , huzurlu ve mutlu olacağına da işaret eder.

Rüyada Peynirli Börek Yemek

Rüyada peynirlik börek yemek , kişinin geçim sıkıntılarından bir an önce kurtulacağına , huzura ereceğine , eğer borçları varsa onların kapanacağına yorumlanır.

Rüyada Kıymalı Börek Yemek

Rüyada kıymalı börek yediğini görmek , karşısına çıkacak olan kısmetlere işaret eder. Böyle bir rüya gören kişinin kısmeti açılır , şansızlıklarından kurtulur ve şansı tekrardan yerine gelir. Aynı zaman da mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine de delalet eder.

Rüyada Börek Yapmak

Rüyada börek yaptığını görmek , kişinin geleceği için büyük yatırımlar yapacağına ve bu sayede büyük adımlar atacağına işaret eder.

İş hayatında yüksek kazanç elde edeceğine , emeklerinin boşa gitmeyeceğine , hem ailesine , hem çevresine hem de dostlarına yardım edeceğine işarettir.

Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada ıspanaklı börek görmek hayra yorumlanır. Yani kişi bu rüya sayesinde sağlıklı , mutluluk ve huzurlu dolu bir güne erişir.

Aynı zaman da kişinin zor durumlardan kurtulacağına , elinin zengin olacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir