AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Pilav Pişirdiğini Görmek Ve Yemek Ne Demektir?

Rüyada Pilav Pişirdiğini Görmek Ve Yemek Ne Demektir?

Rüyada pilav pişirmek , bir akrabanız veya arkadaşınız ile tartışma yaşacağınıza , etrafınızda bulunan bazı insanların sizden uzaklaşacaklarına ve tek kalacağınıza alamet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , yakın zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza veya alacağınız bir ölüm haberinden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına işaret eder.

Rüyada pilav görmek , rüya sahibinin hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , işlerinin açılacağına ve kazancının ise artacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra eğer yakınlarınızdan birisi hasta ise o kişinin kısa süre içerisinde iyileşeceğine , eğer borçlarınız varsa bunları ödeyip çok rahatlayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde dostlarınızla beraber güzel vakitler geçirmeye , alacağınız güzel bir haberden dolayı sevinç gözyaşları dökeceğinize yorulur.

Rüyada Etli Pilav Yediğini Görmek

Rüyada etli pilav yemek , rüya sahibinin sağlıklı bir hayatının olduğuna , yeni bir işe gireceğine , ortaklık kuracağına , işleri yavaş yavaş büyüteceğine ve yüksek oranda kazanç elde edeceğine yorulur.

bunun yanı sıra hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine ve huzurlu bir hayatının olacağına işaret eder.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir