AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Plak Satın Aldığını Ve Dinlediğini Görmek

Rüyada Plak Satın Aldığını Ve Dinlediğini Görmek

Rüyada plak dinlemek , kısa zaman içerisinde bir ortaklık işine adım atacağınıza ve başlarda bu ortaklık işine pişman olacaksınız fakat sonrasında mutlu olacağınıza işaret eder.

Gireceğiniz bu ortaklıktan dolayı kötü olan işlerinizin bir anda açılacağına , hayalini kurmuş olduğunuz zenginliğe kısa sürede kavuşacağınıza ve çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

Rüyada Plak Satın Aldığını Görmek

Rüyada plak satın almak , gerçek yaşam da tanışacağınız yeni bir kişiden hem maddi hem de manevi olarak yardım göreceğinize ,

rüyayı gören kişi bekarsa o zaman evleneceğine , evliyse bir evladının olacağına alamet eder.

Rüyada Plak Görmek

Rüyada plak görmek , kısa zaman içerisinde iş yaşantınızla ilgili olan bir resmi davete katılacağınıza ,

işinizde çok başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize , toplum içerisinde sevilen ve sayılan birisi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra yapacağınız bir yatırımdan dolayı birçok insana yardım edeceğinize , onların hayır dualarını alacağınıza ,

iş yaşantınızın olumlu yönde ilerleyeceğine , ailenizle , arkadaşlarınız ve dostlarınızla beraber çok güzel zamanlar geçirip her zaman mutlu olacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz dertlerden , üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağınıza ,

kötü günleri geride bırakıp her zaman önünüze bakacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , yeni arkadaşlıklar kurup onlarla beraber çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir