AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Pulluk Görmek Neye Delalet Eder?

Rüyada Pulluk Görmek Neye Delalet Eder?

Rüyada pulluk görmek , hane içerisinde bereketli günler yaşayacağınıza , kazancınızın çok olacağına , rızkınızın bolluğuna ,

ailenizle beraber güzel vakitler geçirip hem huzurlu hem de sağlıklı bir ömür geçirmeye ve hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeden rahat bir hayat süreceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra kısa zaman içerisinde kafanızı çok karıştıracak insanlarla tanışacağınıza ve işlerinizin bozulacağına , bu yüzden dikkatli davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tarlada Pulluk Kullandığını Görmek

Rüyada tarlada pulluk kullanmak , hayırlı olan bir işe adım atacağınıza , toplum içerisinde sevilip sayılacağınıza , saygınlık kazanacağınıza ve her işte başarılı olacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , ard arda gelecek olan başarılara , ün kazanmaya , kazancınızın yüksek oranda artacağına ve aile büyüğünden size kalacak olan mirasa işaret eder.

Rüyayı gören kişinin mal varlığının çok olacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , şansının her zaman açık olacağına ve kısmetlerin ayağına geleceğine alamet eder.

Rüyada Pulluk Aldığını Görmek

Rüyada pulluk aldığını görmek , yapacağınız bir iş için birisinden yardım isteyeceğinize , yakınınızdan veya arkadaşınızdan destek alıp o işi başaracağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir