AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Saat Görmek Ne Demektir? Neye Delalet Eder?

Rüyada Saat Görmek Ne Demektir? Neye Delalet Eder?

Rüyada saat görmek , rüyayı gören kişinin sözüne çok bağlı birisi olduğuna , hayatının her anına ise değer verdiğine , buluşma saatine bile sadık olduğuna işaret eder.

Fakat bazı durumlarda ise güvenilmeyecek , yalancı ve söylemiş olduğu şeyleri yerine getirmeyen kişiye alamet eder.

Rüyada görülen saat genel olarak moral bozucu , can sıkıcı ve aynı zaman da kişiyi çok üzecek olan sözler işiteceğine delalet eder.

Rüyada saati ayarladığınızı gördüyseniz , belli bir düzeninizin olacağına , her şeyin yoluna gireceğine , rüyada saat sesi duymak , davet veya teklif anlamına gelmektedir.

Rüyada satın çalması ise birisinden kötü sizler duyacağınıza , şık ve güzel saat görmek , hayatınızla ilgili güzel şeyler yaşayacağınıza , sürprizlerle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek genel olarak kişisel olarak işlere delalet eder. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer o zaman şahsi işlerinizin olduğuna işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek Ne Demek?

Rüyada duvar saati görmek , hem iş hem de özel hayatınızın her zaman yolunda gideceğine , mutlu olacağınıza ve güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük saat görmek , alacağınız bir üzüntülü haberden dolayı çok üzüleceğinize ve yıkılacağınıza alamet eder.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat gördüyseniz , hem zahmetli hem sıkıntılı hem de zorluklarla karşılaşacağınıza , yaşayacağınız bir takım problemlerden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir