AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek Ne Anlama Gelir ( İslami Yorumu)

Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek Ne Anlama Gelir ( İslami Yorumu)

Rüyada saçın beyazladığını görmek , 2 farklı şekilde yorumlanan rüyalardan birisidir. İlk anlamı ; evli olan bir kadının rüyasında saçının beyazladığını görmek , hem aldatılmaya hem de gayri meşhur olan çocuk bilgisini almaya işarettir.

İkinci anlamı ise , genç ve bekar bayanın bu rüyayı görmesi , hayatının çok zor olacağına ve çetin şartlar altında kalacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin iş hayatında tecrübe dolu yaşam sürmesine ve toplum karşısında ise itibarının artacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Saçlarını Boyamak

Rüyada beyaz olan saçlarını boyamak , geçmiş zamandaki yaşamı ifade eder. Yani kişinin sürekli olarak geçmişe bağlı kalarak yaşaması anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi geçmişle bağlantı yaşaması sonucunda özellikle iş hayatında çok başarısız olur.

Rüyada Saçlarının Bir Kısmının Beyazladığını Görmek

Rüyada saçlarının bir kısmının beyazladığını görmek , rüya sahibinin manevi olarak çok üzüntülü bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi , ailesinden birisini kaybedebilir ve bunun sonucunda manevi olarak çöküş yaşayacağına ve son zamanlarda bitti sandığı olayların tekrardan yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek , hem bay hem de bayan açısından farklı yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi eğer erkek ise , aşk hayatında başarısız olacağına , bir bayan görmüş ise , bu durumun tam tersi olacağına yorulur.

Uzunluk bakımından da bu rüya farklı bir şekilde yorumlanabilir. Uzun görülen saç , sağlıklı bir ilişkiye yorulurken , kısa görülen saç ise yolunda gitmeyen bir ilişkiyi temsil eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir