AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada şeker insülün diabet hastlığı görmek ne demektir?

Rüyada şeker insülün diabet hastlığı görmek ne demektir?

Rüyada şeker hastası yada hastalığı görmek,  Beraber yaşadığınız ev içerisinden herhangi birisinin kısa süreli hafif bir hastalık geçireceğine delalet eder.

Bu rüyanın bir başka yorumu ise; Sizin oldukça yorgun ve kendinizi iyi hissetmediğinize işaret eder. Bu yüzden sağlığınıza gereken özeni göstermeli ve kendinize dikkat etmelisiniz.

Rivayetlere ve kaynaklara baktığımız zaman rüyada görülen şeker hastalığı kısa ve öz olarak anlatılmıştır. Bu yüzden rüyanızda gördüğünüz başka nesne, eşya ve objelere bakarak rüyanızın tam yorumuna ulaşabilirsiniz.

RÜYADA HASTALIK GÖRMEK;

Rüyada hastalık görmek tam tersi olarak yorumlanır. İyi olduğunuz anlamına gelir.  Rüyada hastalık yada hasta görmek iyi olarak yorumlanmaz.  Dinimizde kötülüğe ve fesatlığa yer yoktur.

Hasta olduğunu gören kişi, kısa zaman içerisinde iyileşir.  Hastalığı atlatıp, evinden çıkan kişi ise vefat eder.

Herhangi birisini  rüyada hasta görmek hayra yorumlanmaz!  Rüyada başınızın ağrıdığını görmek, günah işlediğinize ve günahkar olduğunuza, gözünüze göz damlası damlatmak iyiliğe,  kulağında ağrı hisseden ve gören kişi ise zarara uğrayacağına işaret eder.

Zayıfsınız ama bir anda kendinizi şişman olarak görmeniz hayra işaret eder.  Rüyada bir yerinin şiştiğini görme belaya ve musibete delalet eder.

Rüyada kişi kendisinin hasta olduğunu görürse;  Vücudunuzun sıhhatli olacağına fakat dindarlığınızın zayıflayacağı anlamına gelir.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir