AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek ve Öpmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek ve Öpmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sevdiği kişiyi görmek , uzun zamandır çok güzel anılar geçirdiği ve zorluklara beraber dayandığı kişi ile çok yakın zamanda evleneceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra kişi sevmiş olduğu insanla ilgili çok güzel haber alacaktır.

Rüyada sevmiş olduğu kişiyi görmek , rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulacağına , sürekli olarak mutluluk ile karşılanacağına ve hayırlı haberler alacağına işaret eder. Bunun haricinde rüya sahibinin hayatında olumlu yönde gelişmeler meydana gelebilir.

Özellikle ikili olan diyaloglar sayesinde var olan sorunlar çok kolay bir şekilde çözülür.

Eğer bu rüyayı gören kişi bir bayansa , yaşamın tüm güzelliklerini ve iyi bir aşkı bu ilişki içerisinde yaşamaya delalet eder.

Eğer erkek görmüş ise, kara sevdaya tutulacaklarını , bekar biri görmüşse ; karşısına çıkacak olan kişiye ilk görüşte aşık olacağına ve o kişiyi aklından çıkaramayacağına işaret eder.

Rüyada Sevdiği Kişinin Ağlamasını Görmek

Rüyada sevmiş olduğu kişinin ağladığını görmek , sevdiği kişiye çok yakın bir zaman da kavuşacağına , sevdiği kişi ile aralarındaki mesafenin kalkacağına ve hasretin son bulacağına delalettir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyada kimin elini öpüyorsanız o kişiye hayırlı bir haber vereceğinize ve bu haberin sonucunda ise tüm sıkıntılardan ve hüzünlerden kurtulacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde rüyada öpmüş olduğunuz kişi ile hiç beklemediğiniz bir yerde , hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir