AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sevdiği kızı görmek Ve Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiği kızı görmek Ve Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğiniz kızı gördüyseniz , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza ve sevdiğiniz kız ile evleneceğinize yorulur. Bunun yanı sıra çok mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağınıza da delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Öpmek

Rüyada sevmiş olduğunuz kızı öptüğünüzü gördüyseniz , sevdiğiniz kız ile evleneceğinize ve çok mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , başarılı olacağınıza , hayırlı projelerde yer alacağınıza ve girmiş olduğunuz işlerde büyük kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Sevdiği Kızı Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğiniz bir kızı başkasıyla gördüyseniz , gerçek hayatta sevdiğiniz kızı asla bırakmayacağınıza ve her zaman onun yanında olacağınıza delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Hamile Görmek

Rüyada sevmiş olduğunuz kızı hamile olarak gördüyseniz , erkeğin hem iş hem de aşk hayatında yapmış olduğu yanlışları fark ederek , bu hataları düzeltmek için elinden geleni yapacağına yorulur.

Bunun yanı sıra yapması gereken işlerinin ve hareketlerinin farkına yeni vardığına ve aklını toplayarak hem iş hem de aşk ilişkisini düzelteceğine delalet eder.

Rüyada Sevdiği Kızı Sakallı Görmek

Rüyada sevdiğiniz kızı sakallı olarak gördüyseniz , gündelik yaşantınızda çok dikkatli olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin çevresinde bulunan bazı insanlar onun iyiliğini istemiyordur ve arkasından iş çevirirler.

İşte rüya sahibi bu kişilere karşı önlem almalıdır. Eğer önlem almazsa başına çok büyük sorunlar gelebilir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir