AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sevdiğimi başkası ile görmek evlenmesi ne anlama gelir?

Rüyada sevdiğimi başkası ile görmek evlenmesi ne anlama gelir?

Rüyada sevdiğiniz kişiyi bir başkası ile gördüyseniz , yaşamış olduğunuz kötü anıların tekrardan hatırlanmasına , gelecek zaman da yaşanabilecek olan huzursuzluklara delalet eder.

Rüya sahibinin önceden yaşamış olduğu kötü ve tatsız anılar tekrardan yaşanıp kişiyi üzebilir.

Bu durumda kişi hayattan bile soğuyarak travma aşamasına kadar gelebilir. Yani kısacası bu rüya hayırlı değildir.

Rüyada Sevdiğimin Başkası ile Evlenmesi

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiyi bir başkası ile evlendiğini gördüyseniz , her iki dünyada hem mutlu hem de huzurlu olamayacağınıza delalet eder.

Bu rüyayı gören kişiyi çok zor ve sıkıcı günler bekliyor demektir. Kişi yaşamış olduğu tüm umutsuzluklara karşı halanda savaşını devam ettirir ve azmini hiçbir zaman yarıda bırakmaz.

Fakat bunlara rağmen öyle bir noktaya gelecek ki pes etmek zorunda kalacak. Bu tahlilsiz olaylardan dolayı çok derin yara alan rüya sahibi , bir kaçış noktası ararken olaylar içerisinde kaybolur.

Rüyada Sevdiğimi Başkası ile El Ele Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi bir başkası ile el ele görmek , rüya sahibi çevresindeki insanlarla ilgili çeşitli şüphelere düşecektir ve bu şüpheleri ise çözüme kavuşturmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu çabalarının sonucunda ise çok haklı olacaktır ve çevresindeki insanların ikiyüzlü olduklarını öğrenecektir. Yani bu rüya kısaca rüyayı gören kişi için bir ders niteliğindedir.

Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Nişanlı Görmek

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiyi bir başkası ile nişanlanırken gördüyseniz , yaşamış olduğunuz zorlukları geride bırakarak artık feraha ereceğinize yorulur.

Rüyayı gören bu kişi son zamanlarda çok zor günler geçirmiştir ve bu yüzden bunalımdadır.

İşte rüya sahibin yeni umutlar görerek , bu umutlara sımsıkı sarılarak peşinden gider. Bunun sonucunda ise artık çok mutlu birisi olur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir