AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sevdiğin kişiyi Görmek Sohbet ve kavga etmek ne anlama gelir?

Rüyada sevdiğin kişiyi Görmek Sohbet ve kavga etmek ne anlama gelir?

Sevmiş olduğunuz kişiyi sürekli olarak rüyanızda görüyorsanız , o kişiye karşı çok yoğun bir sevgi besliyorsunuz demektir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , devamlı olarak o kişiyi düşünüyor , aklınızdan bir türlü çıkaramıyor ve devamlı olarak aklınıza getiriyorsunuz demektir.

Bunun yanı sıra bazı insanlara göre sevmiş olduğunuz kişi ile bir gün karşı karşıya geleceğinize yorulur.

O kişi ile beraber hiç ummadığınız bir yerde ve bir zaman da karşılaşacaksınız. Biraz konuşup sohbet edeceksiniz ve sohbetiniz bu şekilde çok ilerleyecektir.

Rüyada Sohbet Ettiğinizi Görmek

Rüyada sohbet ettiğinizi gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişi ile bir gün bir araya geleceğinize , birliktelik yaşayacağınıza , hem ciddi hem de güzel bir ilişki içerisine gireceğinize ,

bunun sonucunda ise evlenip mutlu bir yuva kuracağınıza işaret eder. Sevdiğiniz kişi ile beraber yaşlanıp torun sahibi olacaksınız.

Rüyada Kavga Ettiğinizi Görmek

Rüyada sevmiş olduğunuz kişi ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , sevmiş olduğunuz kişi sizden uzaklaşacak , hiçbir zaman bir araya gelemeyeceksiniz demektir.

Rüyanın aksine ise sevmiş olduğunu kişi ile hiçbir zaman bir araya gelemeyeceksiniz , beraberlik yaşayamayacaksınız ve bunun sonucunda ise üzüntülü ve sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir.

Bu yaşayacağınız günler ise uzun bir süre devam edecektir ve bu olay sizi git gide karanlığa doğru götürecektir. Bu mutsuzluğu kaldırmanız çok ama çok zor olacaktır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir