AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada sevdiğini görmek ve konuşmak ne demektir?

Rüyada sevdiğini görmek ve konuşmak ne demektir?

Rüyada sevdiğini görmek hayır ve iyiliğe işaret eder. Rüyada sevgili, sevdiğin aşık olduğun insanı görmek; Rüyayı gören kişinin erkek yada kız fark etmeksizin yeni birisiyle tanışacağına veyahut evleneceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgili görmek; Uzun süredir bir türlü ödeyemediği borçlardan dolayı üzülmeye, sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Evli bir kişinin rüyasında eski sevgili görmesi, aile içerisinde bir takım tartışma ve soruların yaşanarak, huzursuzluk ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgili görmek duruma göre değişir.

Şayet bu eski sevgili güler yüzlüyse o kişiden haber alacağınıza, asık ve sinirli görünüyorsa, ufak bir dedikodudan dolayı tartışma yaşanacağına tabir olunur

Rüyada sevgili ile gezmek, murada ermeye, kavga ettiğinizi gördüyseniz, evleneceğiniz anlamına gelir

Rüyada aşık olduğunu görmek, günahlarından dolayı tövbe edeceğine doğru yola girmek için elinden gelenin en iyisini yapacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak Ne Demek?

Rüyada sevdiğinle konuşmak, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği bir insandan öğüt alacağına,

vermiş olduğu bir takım kararlardan dolayı ailesinden destek göreceğine, yalnızlık çekmeyeceğime, ailesinin onun yanında olacağına işaret eder.

Rüyasında sevdiği kişiyle konuşan kişinin evli olması aile içerisinde her zaman birlik ve beraberliğin süreceğine işarettir.

Birilerinden hoşlanan kişilere huzur dolu yaşama, güzel bir evliliğe, bekar kişiler için özleme, seven kişinin sevdiğine kısa zamanda kavuşmasına tabir olunur.

Rüyada sevgili ve sevdiğin kişiyi görmek olumlu ve aynı zamanda hayırlı bir rüyadır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir