AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada sevgiliye sarılmak , uzun zamandan beri hep beraber olmuş olduğunuz sevgilinizle yaşacağınız kötü bir durumdan dolayı aranızın bozulacağına,

anlaşmazlık veya önemsiz olan sebeplerden dolayı tartışma içerisine gireceğinize , kısa bir süreliğine kırgınlıkların olacağına ve daha sonra pişman olup birbirinizden özür dileyip tekrardan barışacağınıza işaret eder.

Eğer sevgilinizle böyle bir şeyle karşılaşmak istemiyorsanız o zaman hem anlayışlı hem de hoşgörülü olmasınız gerekiyor.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyada sevgiliye sarıldığınızı gördüyseniz , bazı önemsiz olan sebeplerden dolayı sevgilinizle tartışma yaşayacağınıza ve bunun sonrasında kısa bir ayrılık yaşayıp büyük üzüntü içerisine gireceğinize delalet eder.

Fakat yaşamış olduğunuz bu şeyden sonra çok pişman olup tekrardan barışacağınıza ve bu sefer daha mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyada eski sevgilinize sarıldığınız gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir an da eski sevgilinizle karşılaşacağınıza , aranızda bir konuşmanın geçeceğine ve bu konuşma üzerinde aranızda bir şeylerin olacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak ve Öpmek

Rüyada sevgiliye sarılmak ve öpmek , bazı anlaşmazlıklar ve sorunlardan dolayı sevgilinizle ayrılacağınıza,

daha sonra birbirinizden uzak olduğunuz için arkadaş aracılığı ile barışacağınıza alamet eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Rüyada sevgiliye sarılıp ağlamak , sevgilinizle yaşayacağınız bir kavgadan sonra ayrılacağınıza,

büyük üzüntü ve pişmanlık duyacağınıza , daha sonra gidip sevgilinizle konuşup tekrardan bir araya geleceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir