AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sigara İçen Birini erkek yada kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sigara İçen Birini erkek yada kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sigara içen birisini görmek , hayat kalitesi konusunda görselliğe önem veren , kötülüğü hiçbir zaman sevmeyen ve hayatını çok rahat bir şekilde geçiren bir kişinin varlığına delalet eder.

Bunun haricinde , kendinden hiçbir zaman ödün vermeden güzelliğe , başka bir zamana bırakmadan , kişiliğe bakan bir kişi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sigara İçen Bir Erkek

Rüyada bir erkeğin sigara içtiğini gördüyseniz , eğer bayansanız ve bekarsanız ileriki zaman da çok mutlu bir yuva kuracağınıza , giyim ve kuşamınıza önem vereceğinize , yüksek eğitim alacağınıza ve kariyerini tamamlamış bir erkek ile evleneceğinize delalet eder.

Fakat rüyayı gören kişi eğer erkek ise o zaman bu özellikleri taşıyan bir bayan ile tanışacaktır.

Rüyada Sigara İçen Bir Kadın

Rüyada sigara içen bir kadın gördüyseniz eğer , iyi bir rüya olarak yorumlanmaz.

Bu rüya genel olarak şansızlık olarak kabul edilir , kısmetiniz kısa sürede kapanır , hem zorluk hem de her türlü aksaklıklar ile karşılaşarak kötü günler geçireceksiniz demektir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek , genel olarak hoş karşılanmasa da , uyku anlamında sigara içmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Stresli günlerinizin son bulacağına , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza yorulur. Bunun yanı sıra kısa süre içerisinde şifalı zamanları işaret eder.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek , hem iyilik hem de hayırla karşı karşıya kalacağınıza delalet eder.

Sırtınızdaki yükü kısa sürede atacağınıza , sevdikleriniz ile bir araya geleceğinize , içinde bulunmuş olduğunuz dert ve tasadan kurtulacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir