AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Silah Sesi Duymak Nedir? İslami

Rüyada Silah Sesi Duymak Nedir? İslami

Rüyada silah sesi duymak , alacağınız kötü bir haberden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , yapmanız gereken bazı işleri ihmal edeceğinize , gizli olan bir konuyu yakın zaman içerisi de ifşa edeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra bazı konularda endişe duyacağınıza ve bu endişeden dolayı gereksiz bir şekilde kuruntu yapacağınıza delalet eder

Rüyada Silahla Ateş Etmek

Rüyada silahla ateş ettiğinizi gördüyseniz , çevrenizde dostça görünen insanların aslında kötü birileri olduğuna,

bunu farkına varıp bu insanları hayatınızdan çıkaracağınıza, bazı ortamlardan uzaklaşacağınıza,

bu olaylardan dolayı hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza ve birden fazla fırsatların önünüze geleceğine yorulur.

Rüyada Silahla Yaralanmak

Rüyada silahla yaralandığınızı gördüyseniz , bir konu üzerinde kandırılacağınıza , bu durumdan ötürü çok büyük strese gireceğinize,

maddi anlamda dolandırıldığınız için zor duruma düşeceğinize , güvenmiş olduğunuz kişiden görmüş olduğunuz bu hatalı davranıştan dolayı moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada Silah Almak Ne Demek?

Rüyada silah aldığınızı gördüyseniz , iş , okul ve gündelik hayatınızda gireceğiniz rekabetlerde her zaman yenileceğinize , kendinizi ciddi anlamda sıkıntıya sokacağınıza ve moral bozukluğu yaşayacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir