AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sınava Girmek Neye İşarettir İslami

Rüyada Sınava Girmek Neye İşarettir İslami

Rüyada sınava girmek , gerçek yaşam da hem güzel hem de çok ferah zamanlar geçireceğinize , istemiş olduğunuz şeylere yavaş yavaş kavuşacağınıza , şansınızın her zaman açık olacağına,

çalışkan birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılan birisi olacağınıza , ticaret konusunda çok iyi olduğunuza,

akılcı çözümler sayesinde iyi yerlere geleceğinize, istikbalinizin parlak olacağına ve ileri de kendi işinizin koltuğunda oturacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hem iyi hem de güzel şeylerle karşılaşacağınıza , ömrünüzün uzun olacağına , keyifli ve aynı zaman da neşeli şeylerle karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da aşamalı bir şekilde ilerleyeceğinize , hem temiz hem de ferah bir işe girip çalışacağınıza , gireceğiniz iş sıkıntılı ve zor olsa bile mutlaka bu işin size hayır getireceğine yorulur.

Rüyada Sınavda Başarısız Olduğunu Görmek

Rüyada sınavda başarısız olduğunuzu gördüyseniz , büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , bir konuya çok üzüleceğinize , bu yüzden gözyaşı dökeceğinize alamet eder.

Aynı zaman da iyiye giden işlerinizin bir anda bozulacağına ve gerçekleşmesini istemiş olduğunuz şeylerin olumsuz bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Yazılı Sınava Girmek

Rüyada yazılı sınava girmek , hayatınızla ilgili yeni bir sayfa açacağınıza , tüm sıkıntıları ve dertleri geride bırakacağınıza , bundan sonra mutlu ve rahat bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir