AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sözlü ve Yazılı Sınav Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sözlü ve Yazılı Sınav Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sınav görmek , kişiyi gelecek zamanda çok güzel günlerin beklediğine işaret eder. İstemiş olduğunuz şeyler eninde sonunda gerçek olacaktır.

Sınava girdiğinizi gördüyseniz , çalışkanlığa , çözülmeyi bekleyen bir buluş yeteneğine , geleceğinizin çok parlak olacağına delalet eder.

Rüyada Sınava Girdiğini Görmek

Rüyada sınava girdiğinizi gördüyseniz , adım adım ilerleyerek kademe atlayacağınıza ve bunun sonucunda ise hem ferah’a hem de huzurlu günlere erişeceğinize işaret eder.

Sınavda Başarısız Olduğunu Görmek

Rüyada sınavda başarısız olduğunuzu gördüyseniz , keder ve gözyaşı olarak tabir edilir.

Eğer rüyanızda girmiş olduğunuz sınavda başarı sağlayamadıysanız , iyi giden bütün işlerinizin yolunda gitmeyeceğine ya da dilemiş olduğunuz bir şeyin gerçek olmayacağına yorulur.

Rüyada Yazılı Sınava Girmek

Rüyada yazılı sınavına girdiğinizi görmek , umut etmiş olduğunuz her şeyin gerçek olacağına ve tüm sıkıntılardan ise kurtulacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kaldığınızı gördüyseniz , ayağınıza gelecek olan tüm imkanları ve kısmetleri bir anda elinizden kaçıracaksınız demektir.

Rüyada Sözlü Sınava Girmek

Rüyada sözlü sınavına girdiğini görmek , gelecek hakkında daha çok plan yaparak kısa süre içerisinde başarıya ulaşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra kendinizi çok rahat ifade ederek , yeteneklerinizi iş hayatınızda sergileyerek karşınıza çıkacak olan tüm engelleri aşarak , kariyerinizde sağlam başlangıçlar yapacaksınız demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir