AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sümük Aktığını Ve Temizlediğini Görmek

Rüyada Sümük Aktığını Ve Temizlediğini Görmek

Rüyada sümük aktığını görmek , yakın zaman içerisinde bir yakınınızdan alacağınız haberden dolayı çok üzüleceğinize , uzakta olan birisini çok özleyeceğinize , kısa sürecek olan bir hastalık yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Sümük Temizlediğini Görmek

Rüyada sümük temizlemek , kısa süre içerisinde alacağınız bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , işlerinizin açılacağına ve işinizde başarılı olup terfi alacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , evliyseniz bir evladınızın olacağına , bekarsanız evleneceğinize delalet eder.

Bunun haricinde eşinizle beraber münasebetinizin artacağına , beraberce çok iyi anlaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Sümük Görmek Ne Demek

Rüyada sümük görmek , kısa zaman içerisinde bir hastalık geçireceğinize , hem yorgunluktan hem de aşırı stresten dolayı bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalıp mücadele edeceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra bir yakınınız ile önemsiz olan bir konu yüzünden tartışma yaşayacağınıza ve bunun sonucunda küslüğün olacağına işaret eder.

Aynı zaman da gerçek yaşam da eğer evliyseniz bir evladınızın olacağına alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir