AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanımadığınız bir kişiye aşık olduğunuzu gördüyseniz , gerçek hayatta aşık olduğunuz kişi ile evlilik adımı atacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra gerçek yaşantınızda evlilik hazırlığı yapacağınıza ve sevdiğiniz kişi ile evlenip çok mutlu bir hayat süreceğinize delalet eder.

Rüyasında aşık olan kişi , hem keder , hem üzüntü hem de sıkıntı yaşar. Bunun yanı sıra kısa süre içerisinde ortaya çıkacak olan sorunlara da işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada aşık olmak , yardım istemeğe ve bir başkasına yardım edeceğine yorulur. Rüyada platonik aşk gördüyseniz eper canınızı sıkacak bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada Aşk Yaşadığını Görmek

Rüyada aşk yaşadığını görmek , gerçek yaşantıda rüya sahibinin o kişiye karşı kin besleyeceğine yorulur.

Rüyada aşık olan rüya sahibi , gerçek hayatında çok mutlu olur. Eğer rüya sahibi rüyasında aşk nedeni ile dirilen veya ölen birisini olarak kendisini görüyorsa gerçek yaşantısında aşık olmuş olduğu kişiye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Başka Birine Aşık Olmak

Rüyada başka bir kişiye aşık olduğunuzu gördüyseniz , elinize alacağınız işlerde iyi niyetinizi ortaya koyacağınıza ve hayırlı işlerle meşgul olacağınıza işaret eder.

Eğer sevgilinizi başka bir kişi ile görmüşseniz , kadınlar için dişli bir rakibe , erkekler için ise sevgilisinin sadakatle kendisine çok bağlı olduğunu ifade eder.

Rüyada hiç tanımadığınız bir kişiye aşık olduğunuzu gördüyseniz , gerçek hayatınızda hiç istemediğiniz bir haber alacaksınız demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir