AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada tosun görmek beslemek ve kesmek nedir?

Rüyada tosun görmek beslemek ve kesmek nedir?

Rüyada görülen tosun rengine göre farklı yorumlanır. Eğer rüyada koyu renkli bir tosun gördüyseniz , hem dertler hem de sıkıntılar ile uğraşacağınıza , zor günler yaşayacağınıza ve ekonomik bakımından ise sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır.

Eğer açık renkli bir tosun gördüyseniz , hem mutlu hem de çok huzurlu bir hayat süreceğinize, kısa zaman içerisinde ise zengin olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tosun Beslemek

Rüyada tosun beslemek , rüya sahibinin çok iyi bir insan olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin çevresi için yapmış olduğu güzel şeylere işaret eder.

Rüyada Tosun Kesmek

Rüyada tosun kesmek , rüya sahibinin hayırlı olaylar ile karşı karşıya geleceğine , dualarının en kısa zaman da kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Tosun Kovalaması

Rüyada tosun kovaladığını gördüyseniz , sıkıntılı günler geçireceğinize , iş hayatınızda büyük bir kayba uğrayacağınıza , gelecek olan bir haber ile çok üzüleceğinize ,

kısa süre boyunca hayatınızla ilgili çok sorunlar yaşayacağınıza ve hem malınızı hem de mülkünüzü kaybederek fakir bir hayat süreceğinize işaret eder.

Rüyada Tosun Sürüsü Görmek

Rüyada tosun sürüsü görmek pek iyiye yorumlanmaz.

Rüya sahibinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine , iş ortamında sürekli olarak karşısına çıkacak olan engellere , iş hayatındaki olumsuz durumlara ve rüya sahibinin ailesini zor günlerin beklediğine işaret eder. Yalnız bu zor günler uzun sürecektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir