AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Adam Erkek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yabancı Adam Erkek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yabancı bir erkek görmek , gören kişiye yardım edecek birisinin olacağına delalet eder.

Gerçek yaşantısında hem sorun yaşayan hem de bu sorunlar yüzünden bunalan kişinin yardımına yakınında bulunan bir dostun yetişeceğine ve onu bu sıkıntılardan kurtarmak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada görmüş olduğunuz yabancı adam eğer esmer tenliyse , yakın bir zaman da gelecek olan kötü kişiye , eğer yabancı kişi beyaz tenliyse , hayırlı bir kişiye işaret eder.

Rüyada Yabancı Erkekle Konuşmak

Rüyada yabancı bir erkekle konuştuğunuzu gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde daha önce hiç tanımadığınız bir insan topluluğunun oluşturmuş olduğun mecliste yer alacağına delalet eder.

Bu vesile ile yeni dostlar edineceğinize , yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve farklı insanlar ile tanışıp onlarla hem sohbet hem de muhabbet edeceğinize yorulur.

Rüyada Yabancı Bir Erkeği Takip Etmek

Rüyada yabancı bir erkeği takip ettiğiniz gördüyseniz , hem büyük hem de hayırlı bir insanın yanında bulunacağınıza , o kişi tarafından ise sürekli olarak korunacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi , iş hayatında kendisine yardım edecek olan kişi sayesinde iş yerinde karşılaşacağı sorunlardan kurtulacağına ve iş yerinde makam olarak yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Yabancı Bir Erkekle Kavga Etmek

Rüyada yabancı bir erkek ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , baz hareketlerinizden dolayı çevrenizdeki insanlara kaba davrandığınız için birçok kişinin kalbini kırabilir ve bu nedenle o insanların kalplerini kazanmak için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra gerçek hayatta mazlum bir kimseyi kırdığınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir