AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek ve Islanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek ve Islanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmurda ıslanmak , uzun zamandan beri hep sürmüş olduğu kısmetsizliklerin son bulacağına , yaşamış olduğunuz para sıkıntılarının artık biteceğine , hem evinizin hem de iş yerinizin bereketleneceğine , eğer bir hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize delalet eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağması Ne Demek?

Rüyada sağanak yağmur yağması , pek iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan biri değildir. Gerçek yaşam da hem maddi hem de manevi olarak zarar göreceğinize , malınızdan ve sağlığınızdan olacağınıza işaret eder.

Rüyada Yağmurun Üstüne Yağması Ne Demek?

Rüyada yağmurun üstüne yağması , rüyayı gören kişinin dünya hayatında ihya olacağına , hiçbir şekilde sıkıntı içerisine gireceğinize,

sırtınızın yere gelmeyeceğine , her dilemiş olduğunuz şeyin gerçekleşeceğine , sağlığınızın ve neşenizin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada Her Yere Yağmur Yağması

Rüyada her yere yağmur yağdığını gördüyseniz , Allah tarafından verilecek olan ve herkese ulaşacak rahmete , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , toplum içerisinde bulunan iyi insanlarla tanışacağınıza alamet eder.

Rüyada Yağmur Yağarken Yağmur Görmek

Rüyada yağmur yağarken yağmur gördüyseniz , hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , bereketli ve güzel günler yaşayacağınıza,

kısa süre içerisinde ise isteklerinize kavuşacağınıza , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza ve mutlu olacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir