AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Yağmur Duası Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Yağmur Duası Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur yağdığını görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok kısmetli ve şanslı olacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , işlerinin artacağına , ticaretle uğraşıyorsa çok iyi yerlere gelip yüksek miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Ama eğer rüyada yağmurun çok şiddetli yağdığını ve bu yüzden her yerin yıkıldığını gördüyseniz , zor günler yaşayacağınıza , kötü zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda çok kısmetli ve şanslı birisi olduğunuza , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam sürdüğünüze,

çok iyi kalpli birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ve güzel ahlaklı insanlarla tanışıp arkadaş olacağınıza yorulur.

Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yapmak , helal yoldan para kazanacağınıza , iş konusunda çok kısmetli olacağınıza , hem sağlıklı hem de rahat bir yaşam sürüp çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Yağmur Yağması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmur yağması , hem özel hem de iş hayatınızla ilgili beklentilerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza,

yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağınıza , alacağınız sevinçli bir haberden dolayı mutlu olup havalara uçacağınıza ve hiçbir zaman sıkıntı çekmeyeceğinize işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir