AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yahudi erkek kadın görmek konuşmak ne anlama gelir?

Rüyada Yahudi erkek kadın görmek konuşmak ne anlama gelir?

Rüyada Yahudi erkek görmek, Borcunu ödemeyen, türlü bahanelere sığınan kişiye işaret eder. Bu kişi aynı zamanda hilekar, sahtekar, sihir yapan birisidir.

Yahudi ile sohbet etmek ve dünyalık iş yapmak ise, yaptığını inkar etmeye, hakkı reddetmeye delalet eder. Sözde bir Müslüman’a yani namaz kılmayan günah işleyen birisi anlamına gelmektedir.

Rüyada Yahudi kadın görmek

Vaat edildiği halde gerçekleşmeyen dünyalığa ve günah işlemekten hiçbir zaman çekinmeyen, korkmayan, cesur davranan, hakkı elinin tersiyle iten, inkar eden kişi manasına gelir.

Rüyada Yahudi ile konuşmak

Rüyada Yahudi ile konuşmak ve sohbet etmek, o kişinin dini görevlerden kaçtığı, yerine getirmediği, hatta dinden çıkabileceğine işarettir.

Rüyada kendisini Yahudi olarak gören kişi ise azgınlığa ve aynı zamanda sapıklığa yönelerek, Yahudiliği kabul eder ve dinden uzaklaşması manasına gelir.

Kendisinin Yahudi olduğunu gören kişi; Farzları ihmal eder ve ardından terk ederek namaz kılmaz. Böylelikle dünyada bunun cezasını görür.

Beyaz elbise giydiğini ve arkasından birisinin ‘’ Ey Yahudi’’ diye seslenmesi, sizi üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtarır

Birden fazla yahudiyi görmek, hidayete ereceğinize, Yahudi cemaati görmek ise Allah’a tövde edeceğiniz manasına gelmektedir.

Yahudiliğe girdiğini gören kişiye ise akrabasından miras bir yer kalır. Bir başka kaynağa göre rüyada görülen yaşlı yada genç Yahudi bir düşmana delalet eder.

 

 

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir