AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yemek Dağıtmak Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Yemek Dağıtmak Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yemek dağıtmak , rüya sahibinin aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanacağına , fakirlikten kurtulup zengin olacağına , maddi konuda olumlu gelişmeler yaşanacağına , geleceğini refah içerisinde geçireceğine ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde hem güzel hem de hayırlı haberler alabilir.

Olumsuz olarak yorumlamak gerekirse , rüya sahibinin korkmuş olduğu bazı şeylerin gerçek olacağına ve sağlık açısından ise büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kalabalığa Yemek Vermek

Rüyada kalabalık bir gruba yemek verdiğinizi gördüyseniz , düğün , cenaze veya mevlüt’ün habercisi olarak ifade edilir.

Bu rüyayı gördüğünüz zaman eğer hastanız varsa onun vefat edeceğine delalet eder. Yani kısacası kötü günlerin yakın olduğunu anlatır.

Rüyayı gören kişi maddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilir ama yaşanan bu olumsuz olaylar çok kısa süre içerisinde geçer.

Olumsuz olaylar bittiği zaman olumlu gelişmeler yaşanmaya başlar. Kişi iş hayatında ilerleme kaydeder ve maddi açıdan ise olumlu gelişmelere imza atar.

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada görülen yemeğin birden fazla anlamı vardır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yemek görmek , rüya sahibinin hayırlı bir haber alacağına yorulurken ,

bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin başının belaya gireceğine ve çok kötü zamanlar geçireceğine yorulur. Fakat genel anlamda yemek rızka delalet eder.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir