AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yılan Görmek Ne Demek İslami Tabiri

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek İslami Tabiri

Rüyada yılan görmek İslami anlamda , genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır. Fakat genel olarak bu rüya düşman olarak tabir edilmektedir.

Çevrenizde bulunan bir düşmana işaret eder. Bu düşman kendisini her zaman gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Yılan genellikle sinsidir ve her an saldırmayı bekler.

Kişinin en zayıf anını kollar ve bulduğu anda saldırmaya başlar. Bunun için rüyanızda eğer yılan gördüyseniz çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Fakat bazı durumlarda yılan hayra ve iyiye yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin maddi gücünün çok güçleneceğine , ailevi hayatınızda bazı yenilikler yapacağınıza , evliyseniz bir çocuğunuzun olacağına ya da bekarsanız yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada zehirsiz yılan

Rüyada zehirsiz yılan gördüyseniz , kısa zaman içerisinde elinize bol miktarda altının geçeceğine ve böylelikle çok zengin birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada su yılanı görmek ne demek?

Rüyada su yılanı gördüyseniz, yeni arkadaşlıklar kuracağınıza , servet ya da mevki sahibi birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada siyah yılan görmek neye işarettir?

Rüyada siyah yılan görmek , genel olarak çok kötü bir rüya olarak yorumlanır.

Hatta büyük ya da uzun olan yılandan bile çok tehlikelidir. Çevrenizde bulunan düşmanınızın çok güçlü ve tehlikeli olduğunu ifade eder.

Rüyada beyaz yılan görmek neye işarettir?

Rüyada beyaz yılan görmek , düşmanınızın size zarar vermeyeceğine , çelimsiz ve aynı zaman da güçsüz birisi olduğuna yorulur.

Eğer yılanın ayakları varsa o zaman mevki sahibi olacağınıza ya da sizden bile daha güçlü bir düşmanınızın var olduğuna işaret eder.

Rüyada altından yılan görmek

Rüyada altından yılan gördüyseniz , hayırlı işlere gireceğinize , günlük yaşantınızda size hayrı dokunacak olan insanlarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir