AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada yumurta görmek pişirmek ve yemek ne demektir?

Rüyada yumurta görmek pişirmek ve yemek ne demektir?

Rüyada yumurta görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşam da itibar sahibi birisi olacağınıza,

hayırlı işlere gireceğinize , işlerinizde bir kademe yükseleceğinize , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşam süreceğinize , evli değilseniz yakın zaman içerisinde evlenip hayırlı bir evlada sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada yumurta yemek neye gelir?

Rüyada yumurta yediğinizi gördüyseniz , iş konusunda çok iyi yerlere geleceğinize , yumurtayı pişirip yediğinizi gördüyseniz,

yapacağınız bir işte vereceğiniz karalardan dolayı çok başarılı olacağınıza , yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize , işinizde olgunlaşacağınıza ve yeni ufuklara açılacağınıza alamet eder.

Aynı zaman da iş deneyimlerinize yatırımlar yapacağınıza yorulur.

Rüyada yumurta pişirmek

Rüyada yumurta pişirdiğinizi gördüyseniz , gireceğiniz işlerde çok başarılı olacağınıza , bu yüzden herkes tarafından sevilip sayılacağınıza işaret eder.

Eğer bir başka birisinin yumurta pişirdiğini gördüyseniz , o kişinin patronu olacağınıza , işinde çok başarılı olacağına ve bu başarılardan dolayı sizinde bir pay alacağınıza delalet eder.

Rüyada yumurta almak

Rüyada yumurta almak , hayırlı işlere gireceğinize , itibar sahibi olacağınıza , işinizin çok iyi olacağına , hem bolluk hem de bereketli bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi bekarsa o zaman yakın zaman içerisinde evleneceğine yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir