AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yüzünde Ve Vücutta Sivilce Görmek Ne Demek

Rüyada Yüzünde Ve Vücutta Sivilce Görmek Ne Demek

Rüyada sivilce görmek , kederden , gamdan ve ihtişamadan kurtulmaya , korkularınız ile yüzleşmeye ve gösterişe delalet eder.

Eğer yüzünüzün tamamını sivilce ile kaplı olarak gördüyseniz , kıskanç bir kişi olacağınıza , kısa süre içerisinde çok imrenilecek bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yüzünde Birkaç Sivilce Çıkmak

Rüyada yüzünüzde birkaç tane sivilce çıktığını gördüyseniz , koymuş olduğunuz hedeflerin gerçek olacağına , daha ilerde çok büyük hedefler koyacağınıza ve bu yüzden bütün imkanlarınızı seferber edip başarıya ulaşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin borçlarını ödemesine ve bundan sonra para biriktirmesine işaret eder.

Rüyada Yüzün Haricinde Vücudun Farklı Bölgesinde Sivilce Çıkması

Rüyada yüzün haricinde vücudunuzun herhangi bir bölgesinde sivilce çıktığınız gördüyseniz , o bölgede yaşanacak olan hem acı hem de ağrı anlamına gelir.

Hangi bölgenizde sivilce çıktı ise mesela bacağınızda işte o bölgede sağlık sorunu meydana gelecektir. Fakat bu sağlık sorunu kısa süre içerisinde kolayca geçecektir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Olan Birini Görmek

Rüyada başka bir insanın yüzünde sivilce olduğunu gördüyseniz , sizden hem maddi hem de manevi menfaati olan birisinin varlığına delalettir.

Bir başkası sizin paranıza göz dikmiştir ve o insanlara güvenmemeniz gerektiğine işarettir.

Bunun haricinde sivilceyi patlatmak veya sıkmak , kısa süre içerisinde sıkıntılardan , gam ve kederden kurtulacağınıza , bekar birisiyseniz yakın zaman da evleneceğinize işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir