AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Zıplamak Hızlı Koşmak Ve Yüksekten Atladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zıplamak Hızlı Koşmak Ve Yüksekten Atladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zıplamak , rüya sahibinin hem iş hem de sosyal yaşamında kademe atlayacağına ve bu nedenle birden fazla başarı elde edeceğinize işaret eder. Çalışmış olduğu iş yerindeki rütbesi de artacaktır.

Bunun yanı sıra düşmanlarınızı yeneceğinize , etrafınızda sizi kıskanan insanlardan uzak duracağınıza ve size zarar vermek isteyen insanları hayatınızdan sileceğinize yorulur.

Rüya sahibi yaşamış olduğu olumsuzluklardan dolayı hiçbir şekilde zarar görmeyeceğine , zorlukların altında kalmayacağına ve atılmış olduğu her işten başarılı bir şekilde çıkacağına işaret eder.

Rüyada Hızlı Koşmak

Rüyada hızlı koşmak , rüya sahibinin çok yüksek yerlerde olduğuna ve genel olarak zor işleri tercih edip , bu işlerin üstesinden geldiğine yorulur.

Rüyayı gören kişi kafasına koymuş olduğu her işi yapar ve bu işlerde başarılı olur.

Eğer rüyada koşarken düştüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşamda kazanmış olduğunuz ün ve başarıyı kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada Zıplayarak Uçmak

Rüyada zıplayarak uçtuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşamda her engeli aşabildiğinize ve bazı sorunlar karşısında her zaman başarılı sonuçlar elde ettiğinize yorulur.

Bunun yanı sıra zorluklar karşısında rüya sahibinin hem dirençli hem de inançlı olduğuna , hayalleri ve istekleri konusunda ise savaşan biri olduğuna işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi aynı zaman da yakın bir zaman içersinde karışmış olduğu bir işten olumlu sonuçlar alacağına delalet eder.

Rüyada Yüksekten Atladığını Görmek

Rüyada yüksek bir yerden atladığınızı gördüyseniz , yolunuzun her zaman aydınlık olacağına işaret eder.

Hem iş hem de ilişki konusunda genel olarak olumlu gelişmeler yaşacaksınız.

Bunun yanı sıra rüya sahibinin çok güçlü birisi olduğuna , kafasına koymuş olduğu her şeyi yapacağına ve kötü olaylar karşısında hiçbir zaman moralini bozmayıp savaşacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir