AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Zorla İstemeden Evlendirilmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zorla İstemeden Evlendirilmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zorla evlendirildiğinizi gördüyseniz , önünüzde çok büyük engelleri olduğuna işaret eder.

Bunun yanı sıra kişinin yaşamış olduğu hem tatsız hem de üzücü durumları ifade eder.

Rüyayı gören kişi istemiş olduğu bazı şeyleri , etrafındaki insanların görüş ayrılıkları sebebi ile bir türlü gerçekleştiremez.

Eğer rüyada zorla evlendirildiğinizi ve bu duruma razı olduğunuzu gördüyseniz o zaman çok istemiş olduğunuz bir şeyden vazgeçmek zorunda kalacaksınız demektir.

Bunun haricinde rüya sahibi hem çok sevdiği hem de çok güvenmiş olduğu kişiler ile arasına mesafe koyacağına ve bu mesafe yüzünden araları bozulacağına işaret eder.

Rüyada Evlendirilmeye Çalışmak

Rüyada zorla evlendirilmeye çalışıldığınızı gördüyseniz , hak etmiş olduğunuz durumlar ile karşı karşıya geleceğinize yorulur.

Eğer rüyayı gören kişi zorla evlendirilmeye direniyor ve bu evlilik olmuyorsa , rüya sahibi çabalarının sonucunda haklılığını ispat edecektir.

Zorla evlendirilmeye çalışmak , rüya sahibinin suçsuz bir durumdayken suçlu duruma düşeceğine yorulur.

Rüyada zorla evlendirildiğiniz gören kişi suçsuzluğunu ispat etmek için büyük sıkıntılara girecektir ve bu yüzden büyük stres yaşar.

Rüyada Zorla Evlenmek

Rüyada zorla evlendiğinizi gördüyseniz , hak etmediğiniz suçlamalar ile karşı karşıya kalacağınıza ve bu durumun ise üstesinden gelemeyeceğinize işaret eder.

Zorla evlenen kişi gerçek yaşantısında sıkıntılar ile karşı karşıya kalır ve bu yaşamış olduğu sıkıntıya başkalarını da sürüklemektedir.

Rüyada zorla evlenen kişi aynı zaman da iftiralara maruz kalır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir