AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Zürafa Görmek Beslemek Konuşmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Zürafa Görmek Beslemek Konuşmak Ne Anlama Gelir

Rüyada zürafa görmek, bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin çevresinde bulunan uzun boylu insanları varlığına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin maddi olarak zarar göreceğine , bebek sahibi olmak isteyen bir kişiye , hem anlamsız hem de tuhaf sözler duyacağına , asi , inatçı ve dik kafalı olan kişilere delalet eder.

Zürafa görmek genel olarak , her şeyi bilen , inatçı ve kendisini bir şey sanan insanlara işaret eder. Genel olarak hayır getirmeyen bir kişiye yorumlanır.

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada zürafa görmek , rüya sabinin başarı elde edeceğine , zafer kazanıp çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslemek , gerçek yaşantınızda geçirmiş olduğunuz zorlu bir çalışmanın sonucunda çalışmanızın karşılığını alacağınıza delalet eder.

Rüyada Zürafa Yavrusu

Rüyada zürafa yavrusu görmek , hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza ve evlatlarınızın başarıları karşısında ise onlarla çok gurur duyacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çok hayırlı bir evlatları olacak ve evlatlarının yapmış oldukları sayesinde hem onlardan gurur duyacaktır hem de göğsü kabaracaktır. Zürafa yavrusu görmek çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Zürafa İle Konuşmak

Rüyada zürafa ile konuştuğunuzu gördüyseniz , hiçbir şekilde emek vermeden bir şeylere sahip olamayacağınıza yorulur.

Hayatta bir şeylere sahip olmak istiyorsanız kesinlikle emek vermeniz gerekiyor

. Hiç emek vermeden sadece oturduğunuz yerden bir şey sahibi olamazsınız.

İnsan bir şeyleri kazanmak için alın teri dökmesi gerekiyor.

Rüyada Zürafanın Size Doğru Gelmesi

Rüyada zürafanın size doğru geldiğini gördüyseniz , çok güzel günlerin yaklaştığına , hem sağlıklı hem de mutlu günler yaşayacağınıza ve sıkıntılarınızın son bulacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir