AnaSayfa / Tekno Beyin / samsung galaxy s3 telefonum yavaş çalışıyor donuyor ve bazen açılmıyor

samsung galaxy s3 telefonum yavaş çalışıyor donuyor ve bazen açılmıyor

Samsung galaxy s3 kullananların bir kısmı cihazın sürekli donduğunu ve yavaş çalıştığını söylüyor. Google play’de kasma ve donma sorununa karşı bir çok etkili uygulama bulunuyor.

Samsung s3 telefonun yavaş çalışma ve donmasına karşı çözümler:

1 – S3’lerin işletim sistemi artık geride kaldı diyebiliriz. Telefonun modeli yeni olmadığından dolayı samsung güncelleme getirmiyor.

Yapılabilecek en iyi seçeneklerden birisi fabrika ayarlarına geri dönmektir. Cihazın içerisinde bir çok gereksiz dosya olduğundan dolayı format atmak gerekir.

Eğer format atmak istemiyorsanız. Uygulamalardan istifade edebilirsiniz.

2 – Cihazınızın hafızası dolmuş ve ram fazla kullanıyor olabilir. Kullanmadığınız uygulamaların hepsini devre dışı bırakın.

Telefonun ayarlar bölümünden uygulamalara oradan ise tümü seçeneğini tıklayarak çalışan uygulamalara göz atın ve işe yaramayanları ya kaldırın yada devre dışı bırakın. Telefonunuz böylelikle bir nebze olsun rahatlayacaktır.

CLEAN MASTER ( İNDİR)

Dünyanın en çok indirilen android uygulamalarından birisidir. Telefonu temizler, hafızayı boşaltır. Gereksiz uygulamaları ve boş klasörleri siler.

Mesajlar, arama kayıtlarını isterseniz silebilirsiniz. Baştan aşağıya telefonunuza güvenlik bir şekilde bakım yapar. Kasma ve donma sorunlarınıa karşı mutlaka indirmelisiniz.

S3 ve S3mini telefon kullananların en büyük dertlerinden birisi kasma ve donma sorunlarıdır.

Bu sorunları çözmek için clean master uygulamasını kullanın ve işe yaramayan ne var ne yok anında silen. Kullanımı oldukça kolaydır. Ve Arayüzü Türkçe’dir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Telefonda ve tablette google play store nasıl güncellenir

Telefon ve tabletlerde fabrika ayarlarına geri dönünce bazen Google Play güncellemiyor ve eski sürümde kalıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir