AnaSayfa / Ajandam / Şekerbank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Şekerbank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Şekerbank müşteri hizmetleri telefonunu aradığınızda karşınıza telesekreter çıkacak. Kayıp çalıntı işlemleri için gereken tuşlara bastığınızda sizin direk müşteri hizmetlerine bağlıyor. Dilerseniz diğer hizmetlerden faydalanarak yine çok kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

0850 222 78 78  Şekerbank müşteri hizmetlerinin resmi telefonudur. Yeni nesil telefon bankacılığı vasıtasıyla, bankaya gitmeden tüm bankacılık işlemlerini telefonla zahmet çekmeden halledebilirsiniz.

Telefon bulunan her il ve ilçeden hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilmek için ‘’ Telefon bankacılığını’’ seçiniz ve zamandan kazanınız!

Yukarıda belirtmiş olduğumuz resim telefon numarasından sesli yanıt sistemini kullanarak müşteri temsilcilerine bağlanacaksınız ve sizden kendinize ait banka bilgilerini isteyecekler. Bu bilgileri verdikten sonra ürün başvurusu yapabilir veyahut düşük komisyonlar ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

444 78 78 numaralı hattan yurt dışı Şekerbank çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlanmadan bir çok işlemi kendi başınıza yapabilirsiniz. Örneğin: Kredi kartı başvurusu, kredi çekmek, kampanyalardan yararlanmak, Döviz ve fon bilgisi dair olmak üzere her birini müşteri temsilcisine bağlanmadan kendiniz telefondan yapabilirsiniz.

Sesi yanıt sisteminin avantajlarından istifade ederek, dilediğiniz bilgilere anıda ulaşabilmektesiniz.

Müşterilerin deneyimlerinden yola çıkarak düzenlenen, kullanımı kolay sesli yanıt sistemi ihtiyacınız olan anda hemen yardımınıza koşar, işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca illa Şekerbank müşterisi olmanıza gerek yok. Sizin için özel olarak düzenlenen sesli yanıt sistemi sayesinde kampanyalar, ürün hizmetleri hakkında bilgi edinebilir; Sigorta, kredi, kredi kartı başvurusu gibi bir çok talepte bulunabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir