AnaSayfa / Ajandam / Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkinci dünya savaşı sonrası kurulan ve ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyanın yakından tanıdığı, elektronik ve elektrik ürünleri ile dikkat çeken Sony firması Japonya’da kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden bu yana bir sürü yenilik yapmış, birbirinden farklı ürünleri ile dikkat çekmeyi başararak günümüze kadar gelmiştir.

Son zamanlarda satılacağı söylense de hala yoluna kararlılıkla devam etmekte, özellikle Playstation gibi bir ürünü ile satış rekorları kırmaya devam etmektedir. Dünya genelindeki şube ve mağazaları ile herkes tarafından tanınan bir markadır.

Sony firmasının bünyesinde bit çok kategori vardır. Bunlar arasında en çok bilineni Müzik, oyun, film, mobil, tüketici elektroniği, ağ hizmetleri, finans hizmetleri olmak üzere bir sürü bölümle hizmet vermektedir.

Sony ürün ve diğer sorunlar için arayabileceğiniz telefon numarası şunlardır

TABLET VE BİLGİSAYARLAR İÇİN ARAYABİLECEĞİNİZ TEL NO: 444 VAIO (8246)

CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR İÇİN: 0212 473 77 77

DİĞER ÜRÜNLER İÇİN 444 SONY (7669) telefon numarasını arayabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere sony ürünleri için farklı müşteri hizmetleri ile destek veriyor. Bilgisayar ve diğer ürünler için çeşitli telefon numaraları vermiş, böylelikle iş yükünü azaltmıştır.

Böylesine çeşitliliği bünyesinde barındıran başka bir firma var mı? Tabii ki sony kalitesiyle her daim adından emin olun söz ettirmeye devam edecektir.

Sizlerde Sony markasına sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ürünleri uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir. Japon markasın kalitesini sanırım anlatmama gerek yok.

BİZİ ARAYIN: 444 SONY (7669)
Çalışma saatleri:
Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 19:00

VAIO: (0) 2162821618
Çalışma saatleri:
Pazartesi – Cuma: 9:00 – 18:00

CEP TELEFONU VEYA TABLET İÇİN 0212 473 77 77
Çalışma saatleri:
Pazartesi – Cuma: 9:00 – 18:00

Sorunuzu bize gönderin:

Size daha iyi hizmet vermemize yardım edin. İhtiyacınız olan desteği size daha verimli biçimde sunabilmemiz için bizimle neden irtibat kurduğunuzu ayrıntılarıyla anlatın.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir