AnaSayfa / Ajandam / Superonline müşteri hizmetleri telefon numarası

Superonline müşteri hizmetleri telefon numarası

Superonline müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek isteyen ziyaretçilerimize bilgilendirme amaçlı bir makale yayınlamak istedik.

İnternet dünyasında hayatınıza yön veren ve onu kolaylaştıran süper teknoloji ortağı Superonline’ı yakından tanımaya ne dersiniz?

En çok dikkat çeken yanı;  Fiber optik yatırımlarına ara vermeden devam ediyor ve kendi altyapısını oluşturmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Şu anda fiber altyapısı bulunan Superonline’ın internet hizmetini herkes beğenir. Ülkemizde evlere kadar bin megabite varan hızlarda internet erişimi sağlıyor.

Bireysel Müşteri Hizmetleri 0532 532 00 00​

Kurumsal Müşteri Hizmetleri 0850 222 1 ​​​222

Yukarıda vermiş olduğum telefon numaralarından çağrı merkezine ulaşarak talebinizi bildirebilirsiniz. En ilgili çağrı merkezlerinden birisidir, sorularınıza üşüenmeden büyük bir keyifle cevap veriyorlar.

Bazen firmalardan belirli nedenlerden dolayı memnun kalmayabilirsiniz ama müşteri hizmetleri bizler için çok önemlidir.

Oradaki ufak bir kibarlık ve yardımseverlik tüm bu olumsuzlukların üstünü örtmeye yeter, artar bile. İşte tamda bu noktada Turkcell Superonline müşteri hizmetleri sizi fazlası ile tatmin edecek, sorununuzu çözecektir.

Turkcell Superonline bir çok konuda müşterilerine kaliteli servisler sunuyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerine internet erişimi, ses, veri, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı olmak üzere birbirinden kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Fiber optik bağlantı yatırımları sayesinde Türkiye’de bir öncü olurken, ülkemizin tüm dünyada fiber internet ligine girmesine olanak sağladı. Avrupa’daki önemli Pazar araştırma ve danışmanlık firmalarından birisi olan idate, eve kadar fiber internet konseyi Ftth, için hazırlanan raporda İspanya ve Hollanda’yı geride bırakarak 3. sırada yer almıştır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir