AnaSayfa / Medya Takip / Survivor’a katılmak için Gereken şartlar nelerdir? Kısaca

Survivor’a katılmak için Gereken şartlar nelerdir? Kısaca

survivor
Tv8’in heyecanla izlenen programı Survivor yarışması 2017’de seyircisiyle tekrar buluşacaktır. Ünlüler takımı Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından belirlenmektedir. Gönüllüler takımında yer almak isteyenler için de yapılması gereken bazı şartlar vardır.

Şartlar Nelerdir?

Öncelikle herhangi bir yaş sınırı yoktur. Hayati tehlikesi olmayan bir rahatsızlığınız ve ağır şartlara dayanıklı bir bünyeniz varsa katılmanızda bir mani yoktur. Vücudunuzun yarışmaya uyum sağlamasını istiyorsanız yüksek performanslı spor aktiviteleri ile hazırlık yapmanız gerekmektedir.

İlk başvuru için başvuru formunu doldurmanız gerekir. Tv8’in güncel sitesinde bulabileceğiniz başvuru formunda genel bilgilerinizi doldurduktan sonra kendiniz hakkında birkaç bilgi daha doldurmanız istenmektedir. Sporcu kişiliğiniz, sigara kullanımınız, sağlık sorunlarınız ve yüzme konusunda dereceniz özellikle istenmektedir.

Daha önce herhangi bir programa katılıp katılmadığınız, eski survivor yarışmacılarından tanıdığınızın olup olmadığı ve kendiniz hakkında başınıza gelmiş en güzel ve ilginç olayları anlatmanızı isteyen formu eksiksiz doldurmalısınız.

2 adet fotoğrafınızı yüklemeli, kendinizi tanıtan video yüklemelisiniz. Son olarak başvuru taahhütnamesini mutlaka okumalısınız.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir