AnaSayfa / Tekno Beyin / Telefondan Yada Bilgisayardan Twitter’a Neden Girilmiyor

Telefondan Yada Bilgisayardan Twitter’a Neden Girilmiyor

Günümüzde biliyorsunuz sosyal medya birçok kız , erkek demeden herkes tarafından kullanılmaktadır. Özellikle popülerliğini koruyan sosyal ağ facebook ve twitter’dır.

Birçok kişi bazı zamanlar da Twitter’a giremiyor ve bunun aslında birden fazla sebebi bulunuyor. Bu sebeplere bakmadan önce isterseniz kısaca Twitter ne olduğuna , ne zaman kurulduğuna ve kimin yaptığına bakalım.

Twitter 21 Mart 2006 tarihinde ABD , San Francisco ve Kaliforniya yerlerinde kuruldu. Twitter’ı kuranlar ; Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone, Evan Williams. Yan kurucuları ise ; MoPub, Crashlytics, Gnip, We Are Hunted’dir.

Şimdi kısaca Twitter’ın ne olduğuna baktık şimdi neden bazı durumlarda giriş yapılamıyor ona bakalım. Twitter sitesi bazı durumlarda kapalı olabiliyor ve bu kapalı olmasının sebebi çalışma olabilir. Çünkü nasıl facebook sürekli olarak değişiyor ve yeni şeyler geliyor , Twitter’a da öyle oluyor.

Bunun yanı sıra Twitter’ın sunucularına saldırı yapılıyor olabilir ve bu yüzden bakımdadır. Eğer kullanıcı hatalı bir sorunla karşı karşıya kalıyorsanız o zaman bilgilerinizi doğru girmiyorsunuz demektir.

Bilgilerinizi tekrardan gözden geçirin o şekilde giriş yapın. Giriş yaparken kesinlikle kopyala – yapıştır yapmayın. Çünkü bazen bu şekilde giriş yapmıyor. Siz doğru yapsanız bile sistem otomatik olarak kabul etmiyor. En doğrusu kendiniz yazmanızdır.

Yukarıda saymış olduklarımızdan dolayı Twitter’a giriş yapamıyorsunuz. Biraz bekleyin ve sonra tekrar deneyin. En kısa zaman da giriş yapılacaktır.

Kuruluş: 21 Mart 2006, San Francisco, Kaliforniya, ABD

CEO: Jack Dorsey (5 Eki 2015–)

Genel merkez: San Francisco, Kaliforniya, ABD

Kurucular: Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone, Evan Williams

Yan Kuruluşlar: MoPub, Crashlytics, Gnip, We Are Hunted, Diğer

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Telefonda ve tablette google play store nasıl güncellenir

Telefon ve tabletlerde fabrika ayarlarına geri dönünce bazen Google Play güncellemiyor ve eski sürümde kalıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir